Pierwsze edycje warsztatu z filmu ślubnego 

WARSZTATY FILMU ŚLUBNEGO

Jedyne w Polsce w pełni praktyczne warsztaty z filmu ślubnego ! 

W ramach warsztatów PPCFilmStudio każdy znajdzie coś dla siebie. Dla zainteresowanych przygotowane zostały trzy programy tematyczne o  zróżnicowanej charakterystyce oraz stopniu zawansowania. 

SZCZEGÓŁY
Idealna propozycja dla osób pracujących w branży filmów ślubnych, chcących udoskonalić swój warsztat i wskoczyć na wyższą półkę realizacji.
Podczas tych warsztatów omawiane są wszystkie etapy realizacji nagrań tj. od organizacji ekipy filmowej i sprzętu poprzez przygotowania, ceremonię i przyjęcie. Jest to okazja do wspólnej wymiany doświadczeń, zdań oraz do poznania licznych, praktycznych rozwiązań, które skutecznie pomagają w trakcie produkcji filmu ślubnego. WSZYSTKO W PRAKTYCE – wejdziemy do prawdziwego kościoła, na prawdziwą sale weselną i powiemy Wam na co zwrócić uwagę i czego unikać.
PLAN WARSZTATÓW
Wkrótce do pobrania PDF
WIELKOŚĆ GRUPY
4 osoby
CENA
4000 PLN
Cena obejmuje: trzydniowe warsztaty, nocleg i wyżywienie

Płatność w jednej transzy: 4000 zł brutto do 7 dni roboczych od daty wystawienia potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na warsztaty

 

wkrótce zobacz film promujący warsztaty !

 

 

WARSZTAT “DŹWIĘK W FILMIE”

Dźwięk to połowa sukcesu w filmie. Kompletna, nie oderwana od rzeczywistości wiedza i konkretne doświadczenie pozwową Ci na naszych warsztatach poznać tajniki dobrego dźwięku w filmie oraz jego postprodukcji.
ZAPEWNIAMY
– potrzebny sprzęt do rejestracji dźwięku
– sprzęt postprodukcyjny i odsłuchy
– ciepły posiłek i bufet kawowy
– kreatywne miksowanie dźwięku
PLAN WARSZTATÓW
wkrótce do pobrania w PDF
Jednodniowe warsztaty dźwiękowe to propozycja dedykowana osobom pracującym z dźwiękiem przy produkcjach filmowych. Kompletna wiedza na temat rejestracji dialogów na planie, na zewnątrz , wnętrzach, reportażach czy produkcji reklamowej a także jak poprawnie wykonać postprodukcje materiału by uzyskać najleprze rezultaty.
Warsztaty odbędą w Bieszczadach. Solina
wkrótce
550 PLN

w cenie ciepły posiłek i bufet kawowy

Jednodniowe warsztaty “dźwięk w filmie”

Dołącz do grona uczestników Akademii PPC już dziś!

Zapisy na wybrane warsztaty przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie formularza zgłoszenia wraz z dokonaniem wpłaty.
2. Po otrzymaniu zgłoszenia, potwierdzimy jego przyjęcie i udzielimy dalszych informacji, dotyczących wybranego warsztatu.
3. Niedokonanie wpłaty jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranych warsztatach.
4. Płatności prosimy dokonywać zgodnie z informacjami podanymi w otrzymanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Faktury za dokonane płatności przekazywane będą Uczestnikowi/firmie uczestnika drogą elektroniczną na wskazany w formularzu zgłoszenia adres e-mail oraz wystawione zgodnie z zawartymi ww. formularzu danymi Uczestnika/firmy uczestnika.
5. Uczestnik/firma uczestnika oświadcza, że wyraża zgodę na wystawianie oraz przesyłanie faktur, korekt faktur oraz duplikatów faktur w formie elektronicznej przez Organizatora.
6. Organizator warsztatów nie jest płatnikiem podatku VAT.
7. Uczestnik/firma uczestnika może dokonać zmiany terminu szkolenia lub/oraz zgłaszanego przez daną firmę Uczestnika – po uzyskaniu wcześniejszej akceptacji ze strony Organizatora.
8. W przypadku odwołania szkolenia z winy Organizatora wpłacone koszty zostaną zwrócone w 100%.
9. Przesłanie formularza zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją powyższych warunków.
10. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym wyłącznie dla potrzeb związanych z organizacją warsztatów Akademii PPC zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź.zm.
11. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o ofercie Akademii PPC oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym wyłącznie w celu przekazywania ofert marketingowych oraz informacji handlowych.

WYBIERZ WARSZTAT

NASZE FILMY