PPC Film Studio to stabilna marka na rynku produkcji filmowej, wystarczy zobaczyć nasze portfolio i przekonać się jakie spółki nam zaufały. Niezależnie od tego jakiej produkcji potrzebujesz : reklamy z dużym planem zdjęciowym dla spółki, udźwiękowienia spotu radiowego, zarejestrowania najpiękniejszych chwil Swojego ślubu a może pamiątkowe zdjęcie rodziny.. Dzięki kierunkowemu wykształceniu przez szkołę filmową nasza ekipa stanie na wysokości każdemu filmowemu wyzwaniu.

Produkcja Filmowa

Numer 1 w PPC.

ZOBACZ jak pracują profesjonaliści

Montaż

Zespół montażystów po szkole filmowej czynnie pracujących w produkcji filmowej i reklamie.

z

Dźwięk

Posiadamy własne studio postprodukcyjne. Udźwiękawiamy produkcje ze specjalizacją filmową

Fotografia

Szeroka oferta fotograficzna.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

MOST EPIC WEDDING MOMENTS w sezonie 2021/2022

Wesele fotograf Rzeszów

Pozwól nam uwiecznić Twoje najlepsze wspomnienia! Nasza firma z Rzeszowa proponuje Ci szeroką ofertę usług, w tym wynajem fotografa, który znajdzie się na Twoim ślubie i weselu. To bardzo ważny dzień, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od fotografii, które staną się cudowną pamiątką na długie lata. Każdy stworzony przez nas reportaż ślubny jest opowiedzeniem indywidualnej historii. Zdajemy sobie sprawę, że każda para w inny sposób przeżywa ślub. Potrafimy subtelnie to podkreślić na wykonywanych zdjęciach. Z Parą Młodą, jesteśmy od pierwszych chwil przygotowań, przez wszystkie najważniejsze i wzruszające momenty. Ogromne szczęście na twarzy? Łza wzruszenia? Ekscytacja? To tak naprawdę ułamek sekundy, który potrafimy uwiecznić. Praca fotografa na weselu jest niezwykle istotna, ale powinna być niezauważalna. Przy naszej firmie z Rzeszowa Para Młoda oraz goście mogą czuć się swobodnie i naturalnie. Do wyboru masz wiele pakietów dostosowywanych do Twoich potrzeb. Nieustannie się rozwijamy, co znacznie nam ułatwia codzienną pracę. Nasza załoga to nie tylko fotograf na wesele z Rzeszowa. Mamy doświadczenie z produkcjami filmowymi, a także pracujemy na co dzień, w studiu postprodukcyjnym z dźwiękiem. 

Dlaczego akurat my?

Mamy wieloletnie doświadczenie, które pomaga nam w codziennej pracy. Doskonale potrafimy odzwierciedlić emocje towarzyszące Parze Młodej w tym cudownym dniu. Najpiękniejsze są oczywiście momenty wzruszenia i radości. Sprawimy, że już zawsze będziesz do nich wracać dzięki uchwyceniu ich na pięknych zdjęciach. To najlepsza pamiątka zarówno dla Pary Młodej, jak i gości. Zwracamy uwagę na każdy detal podczas imprezy. Uwielbiamy różnorodność i jesteśmy elastyczni, dlatego dopasowujemy swoje działania do konkretnego stylu uroczystości czy osobowości Państwa Młodych. Wyróżniamy się niesztampowością oraz kreatywnością, które potrafimy wykorzystać podczas imprezy, a także w plenerze. Stawiamy na naturalność, dlatego nie namawiamy do pozowania – to emocje są najważniejsze. W dodatku korzystamy z wysokiej jakości sprzętu. To gwarantuje Ci ujęcia w pięknej odsłonie. Fotograf na wesele z naszej firmy pracuje na terenie Rzeszowa. Spotkajmy się i omówmy szczegóły! Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

ZOBACZ WIĘCEJ

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić…

KONTAKT

Napisz do nas !

Wiadomość można do nas wysłać używając poniższego formularza
Należy wypełnić wszystkie pola (prosimy wpisać poprawny adres e-mail)

RZESZÓW, KRAKÓW, WARSZAWA,  woj.PODKARPACKIE